ˆ

Ekran szczegółów informacji

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

Czym zarządzamy

Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2018-10-09 08:16:27 przez Dariusz Świąder

Cztery Pory Sportu

Budynek basenowy i łącznik

 1. basen
 2. hol
 3. fitness
 4. sala konferencyjna
 5. mini-piłka
 6. sala sztuk walki
 7. pokoje gościnne (72 miejsca)
 8. restauracja

Bydynek hali milenium

Budynek hali milenium – jest obiektem dwupoziomowym. Na górnym poziomie usytuowana jest płyta boiska sportowego o wymiarach 24 x 48 m wraz z trybunami na 1307 miejsc, parkiet z drewna klonowego (jak w halach amerykańskiej ligi NBA), pomieszczenia sprawozdawców, dwie mini – kawiarnie, WC, magazyny i zaplecze techniczne. Na dolnym poziomie zlokalizowano pomieszczenia pod centrum fitness do zagospodarowania, kasy, szatnie dla publiczności oraz pomieszczenia techniczne (wentylatornie, sterownie energetyczne i magazyny). W strefie dojścia do budynku hali, a także w samym obiekcie, nie występują żadne bariery architektoniczne, utrudniające dostęp osobom niepełnosprawnym. Oddanie hali sportowej nastąpiło w październiku 2000r. W skład omawianego budynku wchodzą poniższe miejsca:
 1. hala
 2. kulki
 3. siłownia
 4. sala taneczna
 5. strzelnica
 6. bilard

Budynek hali łuczniczej

Budynek hali łuczniczej – o wymiarach 26 m x 12 m, przystosowana jest do treningów z łucznictwa, siatkówki, koszykówki, badmintona i tenisa ziemnego. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza dzieci w wieku 7 i 8 lat na zajęcia nauki gry w tenisa ziemnego. Treningi odbywać się będą w nowo otwartej Hali Łuczniczej w dniach: poniedziałek o godz. 15:45 - 16:45 | czwartek o godz. 16:45 -17:45. Pierwsze zajęcia 4 stycznia 2007r. godz. 16:45. Zapisy w czasie treningów (tel. 94 35 51 336) Koszt kursu: 60,00 zł./os. W skład omawianego obiektu wchodzą poniższe miejsca:
 1. hala
 2. tory łuczniczej
 3. boiska wielofunkcyjne
 4. lodowisko – jest obiektem połączonych hali łuczniczej i lodowiska ma długość 88 metrów i szerokość 44 metrów, z czego na długości 60 m i szerokości 30 m w integrowana jest powierzchnia ze sztucznym lodem. W zimie teren ten zostaje otoczony bandą z tworzywa sztucznego. Rozmiar ten (60 x 30 m) odpowiada międzynarodowym wymiarom lodowiska do hokeja. Dzięki nałożeniu na maty absorpcyjne warstwy SPORT-SOLAR obiekt łączony może być otwarty także w lecie. Naddatek energii powstały poprzez energię słoneczną jest wykorzystywany do podgrzewania wody.

Stadiony piłkarskie

Stadiony piłkarskie – Stadion Sportowy połażony przy ul. Śliwińskiego 10 w Kołobrzegu wzdłuż kanału drzewnego. Przeznaczenie obiektu - treningi, mecze piłki nożnej, treningi łucznicze, treningi lekkoatletyczne. W skład omawianego obiektu wchodzą poniższe miejsca:
 1. stadion miejski im. Sebastiana Karpiniuka:
 2. euroboisko
 3. boiska boczne
Obiekt posiada:
 •     płytę główną o nawierzchni trawiastej o wym. 100 m. x 70 m
 •     bieżnię nawierzchnia z mączki ceglanej 8 torową dł. 400 m
 •     trybuny dla widzów z ławek drewnianych na 4000 miejsc
 •     zaplecze socjalne z szatniami i natryskami
 •     szalet publiczny
 •     tory łucznicze
 •     boiska treningowe z płytą boisk bocznych o nawierzchni piaszczystej o wym. 100m. x 64 m. oraz trawiastej o wym 90 m. x 45 m
 •     teren ogrodzony z sąsiedztwem budowy Kompleksu Sportowego z pływalnią

Hala rycerska

Skatepark "Ogrody"

Pas techniczny i kąpielisko

Molo

« powrót do poprzedniej strony